Катерина Сопельник – хто вона обраниця Сергія Притули

Він з Тернопільщини, вона – зі Сходу. Він – концентрат творчості та енергії, вона – конструктивна і мудра. Вони – віднедавна складова одного цілого – подружжя Сергія та Каті Притулів.

Катя (дівоче прізвище – Сопельник) народилася 13 січня, їй 30 років. Вищу освіту здобула в Донецькому національному університеті. Кар’єру розпочала літературним продюсером програми “Підйом” на “Новому каналі”. Трохи пізніше донеччанка стала продюсером вже не одного проекту на “Новому каналі”. Катерина була продакт-менеджером першого україномовного гумор-шоу Сергія Притули “Вар’яти”, а з 2009 року і по сьогоднішній день новоспечена дружина Притули – виконавчий продюсер на тому ж телеканалі.Намір одружитися Сергій та Катерина приховували до останнього моменту. «Я щасливий. Я одружений. Я вже ½ Я. І мені це подобається»,– написав 30 серпня на своїй сторінці у соцмережах Тернопільський Сірий. – Ми з Катрусею дивимося в одному напрямку абсолютно офіційно».

Сім’я Притулів, не зважаючи на великий об’єм роботи на телебаченні, у сімейних клопотах, знаходять час і можливість для систематичного волонтерства. І тут донеччанка не відстає від західняка. На третій день після весілля замість того, щоб постити фоточки з якого-небутьбаунті-узбережжя, Сергій звітував про останнє придбання для АТО.

Стосунки сина Сергія від першого шлюбу Дмитра з мачухою, вочевидь, теплі. Щоб у цьому переконатися, Сергій запрошував фейсбук-друзів переглянути фото сина та нової дружини. З колишньою дружиною Юлею щодо виховання сина Дмитра теж є «максимальне порозуміння 80-го левелу».

У зв’язку з воєнними діями на Сході, вся родина Катерини переїхала з Донбасу в Київ, полишивши все майно. Чи не найбільших втрат через становлення так званої ДНР зазнав її дядько – бізнесмен, власник ТзОВ «ТПП Альянс» Володимир Сопельник, у якого лідер російських найманців на прізвисько «Перший», соціопат Олександр Захарченко«віджав» великий маєток у Донецьку.  Цю будівлю Захарченко захопив у Володимира Сопельника разом із захопленням частини Донбасу.

Про саме весілля розповідає подруга молодят Марія Єфросініна:

  1. Весілля була гідне! Неймовірно зворушлива церемонія, яка була позбавлена пафосу і наповнена ніжністю і навіть легким гумором! Все відбувалося у Львові! Наречена була просто чарівної краси, а Сергійко хвилювався як хлопчисько! Мами плакали від щастя, ми всі теж потім пішли перефарбовувати очі!
    Кіркорова і Баскова з циганами не було! Були теплі, душевні і дуже смішні тости рідних і близьких! Пили, їли, вітали, кричали «Гірко!!!», танцювали!
    Мої найщиріщі вітання СПРАВЖНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ РОДИНІ ПРИТУЛ КАТРУСІ та СЕРГІЙКА. ЩАСТЯ МОЛОДИМ!!!.

“Погляд” теж бажає молодій парі «Многая літа» ,  «Гірко!», ну і, звичайно, мирного неба над головою.

 

Коментарі вимкнені.