Красуня Катерини Бакун пішла добровольцем служити Україні

Сьогодні побутує думка, що  зменшився патріотичний дух. Однак таке твердження спростовує поступок нашої землячки, жительки міста Копичинці, фельдшера,   реабілітолога за професією, матері –  Катерини Бакун.  Вона добровольцем іде  служити Україні та її народу.

«Моя родина – патріоти, адже я родом з Радехівського району Львівської області. Тому прийняла  таке  рішення виважено і свідомо. Хочу всі свої знання та вміння принести на користь  нашій державі та тим, хто її захищає»,  – каже жінка, інформує прес-служба Гусятинської РДА.

Катерині професія військового не є новиною. Адже вісім років разом із чоловіком-військовим  проживала в гарнізонах у  різних куточках  нашої держави. Два роки з них  пройшли безпосередньо в  Луганській області, нині окупованій сепаратистами. Працювала в лікувальних закладах  Свердловська, Должанки. Там же й родила дочку. І ніколи не думала, що через сім років  повернеться туди військовим.

Катерина давно виношувала у серці думку про те, щоб бути миротворцем, максимально використати свою професійну майстерність на користь людині. Думала, що це буде Ірак, Лівія. І ніколи й гадки не мала, що  вона пригодиться Україні.

Нещодавно демобілізувався її брат. Упродовж всього часу його служби родина переживала за нього і просила Господньої охорони. Сьогодні вони благословляють Катю на таку важливу місію.  І ми теж кажемо : «Щасливої служби, Тобі, Катерино! Нехай Матінка Божа береже Тебе!».

Візіон Тернопіль

Коментарі вимкнені.