Марія Кручова та Назар Цебринський – гордість Тернопільщини

Перший день Чемпіонату України з біатлону: у тернополян одне «золото», одне «срібло» та дві «бронзи»

В Тисовці впродовж двох днів тривали змагання юнацького і юніорського Чемпіонату України з біатлону. Як повідомляє Федерація біатлону України, у перший день змагань гонка у дівчат пройшла при невеликому вітрі і температурі 4-5 градусів морозу. А ось хлопцям не пощастило: до другого старту вітер посилився і задув сильними поривами, тому деякі спортсмени в стійці взагалі не могли потрапити в мішені.

Щодо результатів, то у молодшій віковій групі в спринтерській гонці на 6 км серед дівчат перемогу здобула вихованка Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону Марія Кручова. Результат спортсменки – 23:11,3. У цій віковій групі серед юнаків на дистанції 7,5 км срібним призером став ще один тернопільський біатлоніст Назар Цебринський, а Роман Бригадир був п’ятим.

У старшій віковій групі тернопільські спортсмени здобули ще й дві бронзові медалі: Ірина Беган стала бронзовою призеркою серед юніорок на дистанції 7,5 км, а Євген Лозовий виборов «срібло» серед юніорів на дистанції 10 км. Тернопільський біатлоніст Володимир Зубанич став шостим.

Коментарі вимкнені.