Обличчя Борщівщини: Дмитро Чернега хоче не працювати

Дмитро Чернега

Мене звати Дмитро Чернега. Народився я у Скалі-Подільській, а потім переїхав до с. Мушкатівка Борщівського р-ну Тернопільської обл. Навчався у Борщівському агротехнічному коледжі, а потім у Львівському національному аграрному університеті.

Хочу в найближчому часі відкрити свій невеликий бізнес. Люблю слухати українську альтернативну музику, читати науково-фантастичні книги, малювати і інколи писати вірші. Займаюся спортом, а також хочу відвідати всі цікаві місця нашої планети (Єгипетські піраміди, Стоунхендж, піраміду Майя, місто Аркаїм).

Перебуваю у пошуку себе, хочу знайти заняття для душі, щоб не прийшлось працювати, а займатись любимою справою. Хочу приносити користь людям і залишити після себе щось хороше, щоб не стидно було людям в очі дивитись.

Тернопіль люблю за його компактність, красоту, його набережну, парк і патріотизм.

Землякам хочу побажати щоб вони ніколи не опускали руки і вірили в себе. Як казав великий кобзар Т. Шевченко: «Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!»

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.