Обличчя Борщова: з такими, як Володимир Шмурдяк, Борщівський край тільки розквітатиме

Володимир Шмурдяк

Я веселий, життєрадісний студент, який прагне змінити світ, або хоч би його удосконалити.

Народився на Борщівській землі Тернопільської обл. і з дитинства люблю малювати, тому 4 роки ходив до Борщівської музичної школи на художній відділ. Тепер на даний момент учусь в Чернывцях на фізичному факультеті, стараюсь активно приймати участь у різних молодіжних проектах, але маю ще недостатньо досвіду.

Особливо люблю відвідувати молодіжні заходи: концерти, поетичні вечора.

Звичайно часу на хобі не так багато, але коли находиться вільний час, я вділяю його малюванню (звичайно аматорському).

Моєю мрією все ж таки мати можливість допомогати людям, але у значенні культурного розвитку, заохочуючи їх і їхні таланти. Багато хто зневірився у своїх можливостях, але по справжньому був талановитою людиною.

Боюсь теперішньої молоді, яка перестала читати і розвиватись у культурному плані, але поки є зі мною люди, які ще не піддались повністю комп’ютерній ері, поки є генії-творці, доти є краплина надії і вогонь у серці. Тому я люблю свій Борщівський край, за те що є багато творчих людей: художників, письменників, акторів і музикантів, які хоча ще молоді, але вже мають хороший рівень і прагнуть завжди до більшого. Можливо, це все банально прозвучало, але, все таки, я бажаю своїм землякам і не тільки, залишатись собою, самоудосконалюватись, самовиражатись і ніколи не піддаватись під “стадо”, яке оточує нас кожного дня і переконливо заставляє жити, як усі – одною нотою…

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.