Обличчя Тернополя: фанат екстриму Роман Козін хоче перевершити Білла Гейтса

Продовжуємо знайомити своїх читачів з чудовими та світлими людьми, які живуть у Тернополі в проекті “Обличчя Тернополя”.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

А сьогодні знайомтесь –Роман Козін

Мене звуть Роман, 17 років. Народився у місті Дрогобич Львівської області. Там же й навчався та закінчив середню школу.

У мене не одне хобі. Одне з них, це – паркур. Я просто фанат екстриму і просто обожнюю ці всі акробатичні елементи, як і дивитися так і виконувати. Колись ще займався ушу, але повинен був покинути спортивну кар’єру через переїзд в інше місто.

Люблю програмувати, писати вірші, грати на гітарі, писати власну музики у стилях Trance, House, Ambient, Chillout, DnB.

Найбільше всього боюся зрад та неадекватності з людської сторони. Так як це найгірші якості людини.

Ну моя мрія досить можливо така нереальна , але все ж таки я хочу перевершити того ж самого Білла Гейтса, створивши типу ті ж самі вікна, але дещо інші і стати йому другим конкурентом, таким яким був Стів Джобс.

Ну про Тернопіль можна багато говорити, насамперед , коли я подавав документи до ТНЕУ, мене захопила сама енергія міста. Архітектура, пам’ятки міста, історія самого міста, люди і те, що це все ж таки Студентська столиця.

Ну а тернополянам бажаю насамперед здоров’я, як усім нормальним людям, щастя, сімейної злагоди, наснаги ,терпіння та надії на краще.

Коментарі вимкнені.