Обличчя Тернополя: гордість “Обнови” Липовецька Софія лікує серця

Липовецька Софія народилась у м. Тернополі 24 квітня 1981 р.Б.

Працюю у Тернопільському державному медичному університеті асистентом кафедри невідкладної і екстреної медичної допомоги.

Лікую людські серця (є лікарем – кардіологом), виховую двох донечок.

Із створенням «Обнови» у Тернополі у 1997 р.Б. це товариство стало для мене вагомою частиною життя. Щаслива, що мої студентські роки були обновлянськими. Особисто для мене на початку бути в “Обнові” означало мати можливість духовного розвитку. Одними із найміцніших підвалин “Обнови” в той час були сильні духівники, які одночасно були сповідниками багатьох обновлян. Це с. Хризанта (Наталія) Мельник, о. Тадей Нога. А також дійсні члени, симпатики, які творили, мали добрі амбіції, вміли сперечатись  між собою, але тільки заради інтересів Товариства.

Активна громадська діяльність допомагає формуватися молодій особі чи просто корисно проводити час?

Якщо час проведений корисно, це однозначно формує молоду людину. Усе в житті має бути гармонійно. Не може бути обновлянин успішним громадським діячем, якщо він не молиться, є безвідповідальним, запізнюється, має погані успіхи в навчанні, не приходить вчасно із допомогою до ближнього тощо.  Нам потрібно всеціло бути «успішними» людьми, має бути правильна градація цінностей. Коли приходиш у Товариство важливо кожного разу задумуватись, що я можу для нього зробити, вичавлювати із себе пасивність і бачити себе не лише в рамках “Обнови”, а пам’ятати про обовязок бути голосом своєї Церкви, Держави.

Кілька слів привітання обновлянам і майбутнім симпатикам.

Бути в “Обнові” – це великий дарунок від Бога. Це надзвичайно вдале середовище, де можна зростати гармонійно, як духовно, так і професійно, громадсько. Пригадався уривок листа Стуса до сина: «Людина – це обов’язок, а не титул.    Людина – твориться, самонароджується. Власне, хто ти є поки що? Кавалок глини сирої, пластичної. Бери цей кавалок в обидві жмені і мни доти, поки з нього не вийде щось тверде, окреслене. Для цього в тебе найкращий час – творися ж!» Часи змінюються, а заклик Патріарха Сліпого «Великого бажайте» є актуальним для всіх поколінь. Будьте Великими, обновляни !

Проект Особистість “Обнови”

Коментарі вимкнені.