Обличчя Тернополя: Іра Афінець буде найкращою дружиною

Іра Афінець

Народилася і живу в файному місті Тернополі.

Працюю в ресторані швидкого харчування “Big Burger” в ТРЦ Подоляни адміністратором. Дуже люблю свою роботу, а найбільше в ній веселий і дружній колектив=) Враховуючи те скільки часу тут проводжу, то вони для мене вже, як сім’я. Колись мій наречений сказав “Знайди роботу, яка тобі до душі і ти ніколи не будеш працювати”. Здається, все саме так і вийшло.

Як такого хоббі в мене не було через нестачу вільного часу. Але в останні декілька місяців моїм хобі стало планування весілля)) О! Це напевне найкраще хобі, яке тільки може бути в будь-якої дівчини. Ну що може бути приємнішим за вибір квітів на святкові столи? За покупку весільної сукні? А туфлі, корзинки, запрошення, планування медового місяця і всілякі інші дрібнички….ах, це найкращий період в моєму житті.

Мрію бути найкращою дружиною! Мрію, щоб чоловік гордився мною! Мрію приносити йому радість кожної хвилину нашого подружнього життя!

Але боюся, що нічого в мене не вийде… боюся розчарувати і чоловіка, і батьків. Боюся зіпсувати стосунки з дорогими людьми – втрачати їх так боляче…

Та чого ми про сумне?! Тернополяни! Шануйте своїх дівчат, жінок! Говоріть компліменти! Витягуйте посеред ночі на прогулянку. Що ж може бути гарнішим ніж вечірній Тернопіль? Любіть своє місто! Це ваш дім! Найпрекрасніший дім!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.