Обличчя Тернополя: Надія Царик любить місто за хороших друзів

Редакція інтернет-видання «Погляд» започаткувала проект «Обличчя Тернополя». Він об’єднує різні щоденні невеличкі історії, котрі мають на меті ближче знайомити любих читачів з тими людьми, котрі живуть у нашому файному місті Тернополі.

Також, час од часу, ми відкриватимемо обличчя і тих яскравих та сонячних людей, котрі мешкають в межах нашої області. 

Бажаємо читачам приємного знайомства з життям, мріями та настроями як пересічних, так і відомих тернополян. І не тільки…

Знайомтеся  – Янець (Царик) Надія Володимирівна.

Надія Царик

Народилася та проживаю у Тернополі. Я – асистент кафедри журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка та журналіст телеканалу ТВ-4 (автор та ведуча авторських програм). Хобі – катання на гірських лижах, подорожувати.

Люблю проводити час зі своєю сім’єю і з друзями, намагаюся бути активною. Боюся висоти і не люблю дивитися фільми жахів. Мрію, що життя на Україні стане кращим!!!! А що стосується особисто мене, то мрію відвідати якомога більше країн.

А Тернопіль люблю за те, що це моє рідне місто, за те, що тут маю цілу купу хороших друзів, за БАМ, бо на цьому мікрорайоні пройшло моє дитинство, за 13 школу і гімназію ім.І.Франка, бо там вчилася, за педагогічний університет, студенткою якого була і у якому працюю тепер, за прекрасні парки, сквери, вулиці!!! За те, що у цьому місті знайшла свою другу половинку! Тернопіль – це моє місто! А тернополяни – хороші люди. І їм я бажаю завжди хорошого настрою, ніколи не розчаровуватися, мислити позитивно і любити своє місто!

-1 thoughts on “Обличчя Тернополя: Надія Царик любить місто за хороших друзів

Коментарі вимкнені.