Обличчя Тернополя: «Обнова» несе радість не тільки на Тернопільщині, але й на Донеччині

 

 «Обнова» заснована в Тернополі, хоча інколи здається, що народилась вона у багатьох містах і селах нашої області, в яких багато років тому народились її члени.

Працює Товариство на славу Божу і України, виховує та допомагає утвердитись молодій особі у сучасному світі.

Основними видами діяльності є:

  • семінари на актуальні теми, які готують секції Товариства (економічна, культурологічна, медична, соціальних студій та філософсько-богословсяка);
  • спільна молитва на Святій Літургії, Хресній Дорозі в часі Великого посту, чуваннях Тезе та щотижневі Вервиці;
  • зустрічі з духовними особами, відомими науковцями та митцями Тернопілля, концерти, вистави, імпрези, конференції, літні табори та прощі.

Любить співати пісень, танцювати під запальну українську музику, влаштовувати майстер-класи з народного танцю, презентувати цікаві міні-вистави та святкові концерти, нести Різдвяну звістку не тільки по Тернополю а й Донецькій області, подорожувати на велосипеді і пішачком, відвідувати друзів з інших міст, чувати та молитись разом, допомагати та підтримувати кожного члена товариства, знайомитися з новими людьми, працювати фізично, бути корисним іншим….

Мрії.  Показати на власному прикладі всім людям, а найперше молоді, те, що саме з Христом життя є яскравим, наповненим позитивом, правдивою і довготривалою радістю, новими відкриттями та незабутніми моментами, проведеними з друзями. Потрібно тільки захотіти, і кожна хвилинка твого життя буде прожита недаремно!

Любить місто за фонтани, біля яких можна зустрічатись, за озеро навколо якого можна гуляти, за пам’ятник Т.Г. Шевченка біля якого можна співати українських пісень. За щирих і відкритих людей, які вносять в місто таку важливу колористику і неповторність.

Бажаємо всім тернополянам побільше Божих ласк, здоров’я, миру, віри в краще, оптимізму і щоб життя було наповнене радістю, навіть від буденних справ.

Коментарі вимкнені.