Обличчя Тернополя: Оксана Брикайло знає «Отче наш» на шести мовах

Брикайло Оксана Василівна

Студентка 5 курсу факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Обрала цей університет і факультет не просто так, а за покликом душі. Ще з дитинства любила вигадувати слова,  пробувала читати різні книжечки на польській, російській мовах…любила гратися «школи» чи то з ровесниками чи з ляльками…Зараз дуже радію, що мої дитячі мрії реалізувалися, тому продовжую постійно самовдосконалюватися. Знаю «Отче наш» на шести мовах: рідна українська, російська, англійська, німецька, польська та латинська. Планую вивчити ще на іспанській та італійській.

До моїх захоплень належать також домашні тваринки (котик Марс, кролик Афонька, собачки Ельза та Ватсон), читання художньої літератури (найбільше люблю наукові книги та романи), люблю робити що-небудь своїми руками (ліпити з глини, розмальовувати предмети…), а також дуже подобаються знайомства з новими людьми.

Люблю навчатися сама та навчати інших (якщо вони самі, звісно, цього хочуть), тому хотіла б зараз і у майбутньому допомагати діткам у вивченні таких складних, але настільки захоплюючих іноземних мов, як німецька та англійська, займатися перекладами та звісно ж, працювати викладачем.

Моїм життєвим кредо є рядки із вірша геніальної поетеси Ліни Костенко: «Прозрінь не бійся, бо вони як ліки.

Не бійся правди, хоч яка гірка,

не бійся смутків, хоч вони як ріки.

Людині бійся душу ошукать,

бо в цьому схибиш – то уже навіки.»

Файне місто Тернопіль люблю  перш за все тому, що познайомило мене з багатьма цікавими та щирими людьми, люблю красу його вуличок та парків, та й, зрештою, хіба люблять за щось? Люблю просто за те, що воно є!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.