Обличчя Тернополя: Павло Бич любить шукати серед друзів “Енкаведиста”

Мене звати Бич Павло, я народився в невеличкому селі Надрічне, що на Бережанщині. Там і навчався в 9-ти річній школі.

По закінчинні поступив у Зборівський коледж, і зрозумів, що потрібно щось міняти в нашому світі.

Зараз я навчаюся в ТНЕУ на факультеті обліку і аудиту. Тут зустрів багато цікавих людей, які прокидаюся вранці з однією метою – зробити цей світ кращим.

Я займаюся студентським самоврядуванням та громадською діяльністю в Молодому Народному Русі, багато часу приділяю цьому заняттю та не уявляю себе без цього.

Моє хобі це гра “Криївка”. Якщо в мене зявляється вільна хвилина, то збираюсь з друзями в дружнє коло, щоб знайти серед нас “Енкаведистів”.

Боюся… слово з дуже великою кількістю вихідних з нього… Ми всі боїмося втратити здоров’я, рідних та близьких, те, що нам дороге. Але якщо не дивитися на це, тоді найбільше боюся втратити свій шанс…!

Я мрію про те, що колись наша країна стане дійсно незалежною та сильною і ніхто не буде диктувати, як нам жити на нашій землі.

Тернопіль це особливе місто, тут люди навіть у похмуру погоду йдуть по вулиці з усмішкою, місто повне молоді та розваг. Гуляючи по набережній після заходу сонця ти просто закохуєшся в це місто!

Всім хто зараз це читає, рекомендую відірватися від комп’ютера та зробити щось корисне: для себе та Тернополя. Не втрачайте свій шанс, щоб потім не пошкодувати. Успіху та творчого натхнення!

Коментарі вимкнені.