Обличчя Тернополя: у Файному місті легко допомогти любому, – Ростислав Яцків

Ростислав Яцків

Ростислав Яцків народився у м. Тернопіль.

Живу і радію кожному дню, у якому комусь чимось допоміг. Інколи зустрічаєш друзів, яким хижо на душі і тут розумієш, що з цього поганого настрою може бути непоправна біда (сам таке пережив). Тоді зразу стараєшся виправити ситуацію або допомогти справою чи порадою. Головне щоб результат був позитивним. Допоможи комусь і тобі допоможуть коли потрібно буде.

Працюю в управління з питань туризму та курортів Тернопільської обласної державної адміністрації. Стаж роботи у туристичній галузі 13 років, Старожил, з моменту створення структурного підрозділу в далекому 2000 році.

Хобі – автотуризм і гірські лижі. Це трошки дорого, але друзі виручають, багато находиш однодумців. «Гуртом і батька легше бити» така приказка побутує у народі. Щоправда жодна подорож не обходиться без фотоапарата, треба все зберегти на майбутнє, щоб було що дітям показати. Ще є хобі сауна, але це вже для здоров’я. Тут також друзі підсобляють є дві компанії любителів попаритись.

Найбільше подобається організовувати свята для друзів та знайомих. Зібрати всіх разом і десь повеселитися на природі, навіть на якійсь імпровізований риболовлі чи пікніку. Дорослі з дітьми, на природі поводять себе як діти. А позитивні емоції – це основний здобуток відпочинку і класний заряд на цілий робочий тиждень. І не маловажно – це не шкодить здоров’ю.

Боюсь невизначеності і людей, які брешуть або ще гірше є корисливими. На таких покладаєш надії і сподівання, а вони підводять і ти потім можеш не повірити щирій і добрій людині, яка відверто тебе підтримує.

Мрія – знайти роботу, яка б оплачувала потреби. А вони, ці потреби, не великі – «щоб мати що дати, коли тебе просять».

Тернопіль люблю тому, що я все тут знаю, легко говорити і пояснювати, якщо ти володієш матеріалом. Легко допомогти любому. В нашому місті, якщо не знаєш того хто зробить, то точно знаєш того, хто знає того, хто допоможе. Сумбурно, але «Свій до свого по своє». Тернопіль – це мій дім.

Побажання землякам – гордитися, що Ти українець завжди і всюди і все робити, щоб прославити своє місто. Праведною працею допомагаєш місту і славиш державу. Пафосно але правдиво.

Коментарі вимкнені.