Обличчя Тернополя: Володимир Ясінський бажає тернополянам побільше зелених світлофорів

Ясінський Володимир

Я Ясінський Володимир Васильович, мені 21 рік . Народився і проживаю в селі Острів Тернопільського району, що за 10 км від міста. Навчаюсь на 5 курсі в ТНЕУ і працюю в компанії Київстар. У зв’язку з навчанням і роботою весь час проводжу в Тернополі, тому дуже добре вивчив місто і полюбив його.
У мене є багато хобі, я люблю відкривати для себе щось нове у цьому житті, але з дитинства мені найбільше подобається займатися спортом (футбол, біг, настільний теніс, баскетбол), а також їздити на велосипеді і плавати, захоплююсь кінематографом, але переважно закордонним.

Люблю активно проводити час з друзями, відпочивати на природі і подорожувати по цікавих місцях України.
Найбільший мій страх – це втрата близьких мені людей і почуття самотності.

Можу про себе сказати що я трішки мрійник).З самого дитинства мріяв бути відомою людиною, крім цього головні мої мрії, які для мене перетворилися у головну мету мого життя це досягти кар’єрного успіху і завести міцну сім’ю.

Файне місто Тернопіль люблю за його чарівність і гостинність, квітучі парки і людні вулиці, чистоту і культурні місця, ну і звісно ж тернопільське озеро, його красу неможливо описати.
Землякам хочу побажати, щоб вони гордилися своїм містом, завжди були усміхненні та життєрадісні, і щоб на Вашому шляху зустрічалось побільше зелених світлофорів.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.