Обличчя ТНПУ: Андрій Яворський знає, яким повинен бути ідеальний студент

Сьогодні можна не раз почути, що раніше студенти були активнішими, їхнє життя після пар було набагато цікавішим і насиченішим. Але з впевненістю можна сказати: творчі та ініціативні студенти є! Просто необхідно розгледіти тих, чиї ідеї часто стають фундаментом грандіозних заходів у нашому університеті… 

Знайомтесь: організатор Дня вишиванки у ТНПУ ім. В. Гнатюка – проекту, який об’єднав чимало студентів у національному вбранні; фіналіст конкурсу «Феєрія краси-2012», переможець караоке до Дня університету, студент 5 курсу географічного факультету Андрій Яворський. 
У чому секрет успіху та як усе встигнути – в ексклюзивному інтерв’ю з Андрієм.

1. Навчатися в ТПНУ ім. В.Гнатюка … – це шалена круговерть різноманітних заходів: конкурсів, змагань, конференцій, концертів… Життя тут дуже насичене, і ти кожного дня відкриваєш щось нове. Ерудовані та освічені студенти постійно урізноманітнюють своє життя, підкреслюючи вислів старших поколінь, що студентські роки – найкращі! Тут минають і мої, мабуть, також найкращі, найвеселіші та найнасиченіші роки життя…

2. Моє життя … «походу романтичне, місцями важке, трагічне і не звичне…», я обожнюю його, в ньому стільки несподіванок, є приємні і не завжди, але за майже 22 роки я навчився приймати все – злети й падіння, втрати й осягнення, смерті й народження. Моє життєве кредо – «З Нами БОГ, тоді хто проти нас?», і з ним прямую впевненіше в кожен новий день, бо пам’ятаю такі істини: «Все, що нас не вбиває – робить сильнішими», «Все що не стається – на краще»… Люблю своє життя, бо воно в мене одне-єдине!

3. Після закінчення університету … бачу себе працівником туристичної компанії, або ж закладу харчування, який іде до своєї мрії, як у мультфільмі «Принцеса і Жаба»

4. Якби можна було повернути час назад, то … попрощався б особисто із найближчими людьми, які вже відійшли у вічність.

5. Ідеальний студент повинен … встигати виконувати свої обов’язки і допомагати іншим.

6. Моє захоплення … – це баскетбол, танці стилю хіп-хоп, хорові пісні виконані акапельно, бо коли слухаю їх, то немов мурашки по шкірі.

7. Не уявляю життя без … коханої людини, без батьків, друзів. А також без свого університету, в якому я багато чого навчився та досягнув.

8. Секрет мого успіху … залишатися самим собою, віра в Бога та здорова самокритика. Не можна собі щось пробачати, дуже часто вчуся на гіркому досвіді, але Господь завжди дає ще один шанс… намагаюся його використати правильно.

9. У людях найбільше ціную … почуття гумору, життєрадісність, простоту, ввічливість, прямоту та здержливість. 

10. Мрію … відкрити кафе, де люди за горнятком доброї кави та смачного десерту зможуть відпочити від важкого робочого дня, відсвяткувати найкращу подію у житті, просто насолодитися інтер’єром чи музикою, а, можливо, навіть освідчитися в коханні майбутній своїй половинці. Мрію бути із коханою людинкою там, де вічний мир і спокій, і кожного дня впевнено йду до своєї найвищої мети!

Спілкувалася Світлана Чихарівська 

Нагадаємо, у спецпроекті “Обличчя ТНПУ” Студентська рада ТНПУ пропонує вам ближче познайомитися з тими, чиє життя тісно пов’язане з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В.Гнатюка. 

Кожного тижня – новий герой і нова історія. Дізнайся невідоме, про тих, хто поруч!

Офіційні інтернет-адреси спецпроекту “Обличчя ТНПУ”: studrada-tnpu.at.ua vk.com/studrada.tnpu vk.com/facetnpu

Коментарі вимкнені.