Олена Підгрушна розповіла про найрідніших їй людей та головного фаната

Володарка повного комплекту нагород чемпіонату світу з біатлону Олена Підгрушна шкодує, що в момент тріумфу батьків немає поруч, а поза спорту стріляє тільки очима. Про це вона сказала відразу після повернення в Україну.
“Сьогодні мене вітає багато людей, але немає найближчих: мами й тата. Я рвуся в Тернопіль і хочу їх розцілувати. Більшого фаната, ніж мій тато я не зустрічала, – розповідає Олена. – Там уже все наше село Березовиця на вухах стоїть. Мені приємно, що я могла їх порадувати. Якби мені хтось сказав перед чемпіонатом світу, що в мене буде повний комплект нагород я б не повірила. Бо це нереально. Найскладніше було на масовому старті, величезна фізична і психологічна виснаженість”, – говорить Олена.
Розповіла про найбільше бажання.
“Мрію доїхати додому і виспатися, відійти, спокійно покататися. Я не відчуваю геройства і зіркової хвороби у мене не буде. Бо тоді всі результати відразу згаснуть. Коли фінішувала і побачила, що я перша, сльози заслали очі. Захотілося відразу подзвонити мамі. Емоції неймовірні відчуваєш, коли стоїш на п’єдесталі і чуєш гімн України, який ще й вболівальники хором підспівують”, – зізнається вона.
Дівчина каже, що своє вміння стріляти у побуті не використовує.
“Ну хіба що очима, -сміється. – Я не мисливець, не живодер. Не уявляю, щоб вистрілила в живу істоту. Ми маємо металеві мішені і сприймаємо їх як мішені”, – каже Підгрушна.
У Олени двічі запитували, коли вона вийде заміж і за кого.
“Не скажу”, – відрізала вона.
Нагадаємо, що Олена днями оголосила, що виходить заміж. Сказала, що наречений українець і має відношення до біатлону.

Нагадаємо сьогодні  Тернопільський прес-клуб запрошує на зустріч із тернопільською біатлоністкою, чемпіонкою світу в спринтерських перегонах на Чемпіонаті світу з біатлону в Нове Место (Чехія), капітаном української жіночої збірної ОЛЕНОЮ ПІДГРУШНОЮ.

 Засідання відбудеться  22 лютого 2013  року  (п`ятниця) о 12 годині  00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).

Наталія ПАВЛЕНКО,  Gazeta.ua

Коментарі вимкнені.