Ольга Фреймут розповіла про вагітність та відносини з Сергієм Притулою

Ні для кого не секрет, що одна з найуспішніших телеведучих країни – Ольга Фреймут доволі довгий час мешкала на території Великої Британії, громадянство якої, до речі, має і її донька. Попри всі перепитії, Фреймут призналася, що ні в якому разі не нехтуватиме законним правом дитини на безплатне навчання у Англії, адже, крім знакового престижу, це ще й величезний досвід та крок для саморозвитку. Ольгу навіть не лякає можлива перспектива європейського зятя. Зсилаючись на тісноту сучасного світу, телеведуча з радістю констатує факт абсолютно нового, дорослого світогляду доньки. Не виключає Ольга і варіанту власної повторної вагітності. Більше того, вона серйозно планує народити другу дитину. І хоча за таким розкладом подій, зірці прийдеться на деякий час зійти з голубих екранів, вона готова до таких жертв. Проте ділитися тим, хто стане батьком майбутньої дитини телеведуча не збирається. Наголошує на одному – це буде точно не Сергій Притула ! Останнім часом незрозуміла хімія між двома телеведучими жахливо непокоїть ЗМІ і поки українські видання кричать провокативними заголовками, Фреймут та Притула щиро сміються над недолугими байками журналістів. Ольга призналася, що справді дуже любить колегу , однак такий прояв симпатії вважає виключно дружнім.
– Я напевно не так його люблю, як його маму – Валентину Василівну. Навіть коли приїзджаю в Тернопіль то зупиняюся не в готелях , а саме у неї. Потім дзвонить Притула і каже “Після твого візиту мама зробила ремонт у ванні, бо тобі якась дрібничка не сподобалася”, – поділилася Ольга.
Крім Сергія Фреймут виокремлює ще декілька “своїх” людей на українському медіа-просторі – Олексія Суханова, Юрія Горбунова та, звичайно, Олександра Педана.

Коментарі вимкнені.