Переломна подія 2011 року для Юрія Чижмаря – сповідь

Для екс-голови ОДА Юрія Чижмаря минулий рік був сповнений змін. Політик  розповів Погляду, що подія, яка трапилась з ним в Києві, кардинально змінила життя. Про те, який для Юрія Чижмаря був 2011 рік, та з ким він зустріне Новий рік і Різдво політик розповів Погляду.

–          Слідкуючи за політичними та соціальними процесами, спілкуючись із людьми з різних регіонів країни, хочу відзначити, що українці, як на сході, так і на заході – повністю розчарувалися у спроможності політичних лідерів усіх партійних кольорів гідно управляти країною, – каже Юрій Чижмарь. – У найближчий період це змінить формат політичної боротьби з площини «захід поти сходу» на «нові проти старих». Сподіваюся, така зміна дасть позитивний результат для нашої країни.

Проте, політика вельми радує, що попри усі політичні та економічні негаразди цього року, Україна належним чином підготувалася і захистила своє право приймати Євро-2012.

– Тож ми матимемо змогу вболівати за свою збірну і показати усьому світу красу України і гостинність українського народу, – говорить пан Чижмарь.

Побувавши на межі життя і смерті, по іншому відносишся до цінностей

Інцидент, який трапився з Юрієм Чижмарем має багато нерозкритих питань, тому йому важко сказати, пов’язаний він з особистим життям чи професійною діяльністю.

–           Але ця подія кардинально змінила моє життя. Маючи в молодому віці добру кар’єру,  досвід роботи, багато планів – дуже важко в один момент втратити це. Спочатку здається – життя закінчилося. Але для мене було важливо зібрати усю свою силу волі та життєві сили, щоб вистояти і жити далі, – ділиться Юрій Чижмарь, – Побувавши на межі життя і смерті, коли втрачаєш все, що вчора було цінністю, а потім проживши певний час без зору, коли усе навколо має тільки темніший або світліший відтінок, починаєш по іншому відноситися до життя, життєвих цінностей, принципів та інтересів.

Для розуміння усіх змін, що відбулися свідомості чоловіка, найбільш важливою, навіть переломною,  була його розмова із священиком на сповіді у Ватикані в цьому році.

–          Я пройшов це. Тепер можу з упевненістю сказати, що ця подія зробила мене набагато сильнішим і мудрішим, – каже політик.

«Різдво 2012 року особливе, у переддень моїй мамі виповнюється 70»

Святкування Нового року та Різдва для Юрія Чижмаря сповнене традицій. Якщо Новий рік він дозволяє собі відсвяткувати разом із друзями, чи, інколи, за кордоном, то Різдво завжди відзначав разом з родиною у мами. До неї також приїжджають брати разом із своїми дружинами та дітьми.

–          В ці дні ми згадуємо усі приємні та спільні для всієї родини моменти. Наступного року ми не змінюватимемо традицій, – розповідає політик, – Тим більше, що Різдво 2012 року для нашої родини є особливим. У переддень моїй мамі виповнюється 70 років. На жаль тільки батько не дожив до цього свята. Він помер, коли мені виповнилося лише 14…

Довідка

Юрій Васильович Чижмарь. Народився у місті Ужгороді в 1974 році. Навчався в Ужгродському національному університеті та Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Кандидат юридичних наук, нагороджений орденом «За заслуги ІІІ ступеня». Одружений, виховує сина.

-1 thoughts on “Переломна подія 2011 року для Юрія Чижмаря – сповідь

  • 16:52 | 28.12.2011 о 16:52
    Permalink

    Брехун! Свобода не пропустить цигана Казанову

Коментарі вимкнені.