Про “війни” у Теребовлянській ЗОШ №3 розповіла Оленка Пуш

Оленка Пуш, надзвичайно позитивна і чарівна дівчина, випускниця Теребовлянської ЗОШ №3 розповідає читачам «Погляду»  про шкільні роки, всій випускний та плани на майбутнє.

Чомусь склалося так, що у молодших класах ми з друзями дуже бешкетували, багато вчителів відмовлялося від нас, такими капосними ми були =))). То крейдою вчительське крісло замастимо то ще щось… Спочатку ми воювали з хлопцями, а потім воювали за хлопців. Всяке бувало… Але потім подорослішавши та  порозумнішавши, мій клас здружився, став однією великою родиною.

Уявіть моє здивування, коли я побачила, що вчителі, ті самі, які відмовлялися від нашого класу на випускному плачуть!!!

Хоча погода була похмура, але випускний вдався на славу! Залишилось багато позитивних вражень. Згадую про те, як перед святом я обирала сукню… дуже довго, багато приміряла не могла обрати. Це не так вже й легко, адже випускний це дуже важлива подія у житті кожного школяра.

Зараз я готуюся до ЗНО. Хочу добре скласти тести і опанувати професію психолога. А ще я дуже надіюся, що ми з однокласниками будемо завжди будемо друзями. Бажаю їм гарно здати ЗНО і вступити туди, куди душа забажає ! Добра, щастя, взаємного кохання і  звичайно здоров’я!)))

                                                                                              Спілкувалась Анна-Лілія Кокора

Коментарі вимкнені.