Що думають тернополяни про “виліт” Уляни Воробей з “Голосу країни”

Як писав Погляд Уляна Воробей з Тернополя програла співочу дуель Ользі Панкратовій з Севастополя на “Голосі країні-2″.

Виступ Уляни Воробей активно обговорюють тернополяни, в соціальних мережах – в тому числі. Як свідчать коментарі, на думку багатьох, Уляна виступила значно краще і цілком заслуговувала й на перемогу в проекті. ЇЇ суперницю Ольгу Панкратову називають військовою, та заслуженою співачкою Росії (що викликало немало негативних емоцій в тернополян). Через такий розвиток подій на шоу, “Голос країни” називають сумнівним проектом.

До речі, ви також можете висловлювати власні враження у коментарях.

-1 thoughts on “Що думають тернополяни про “виліт” Уляни Воробей з “Голосу країни”

 • 11:18 | 20.02.2012 о 11:18
  Permalink

  Улянка молодець і була кращою під час дуелі. Хоча телеканал і Валерія намагались у своїх коментарях зробити кращою Ольгою. Розчарована я їх вибором і взагалі програмою.

 • 13:09 | 20.02.2012 о 13:09
  Permalink

  Вбила Улянка їх рідною мовою. Не витримав телеканал такої долі. Як це чистою українською та й у них в програмі

 • 14:02 | 20.02.2012 о 14:02
  Permalink

  Тут немає нічого дивного, що перемогу здобула Ольга. Дивує – чому у двобої за голос країни, тобто України (!!!), успіх виконавців визначає російська пісня. Український голос розкривається в українській пісні. І річ не в мові, а в етносі, душі, ментальності. І якщо б справді Валерія так щиро відчувала Уляну, то мала би передбачити, що пісня їй “не піде”. А якщо у такий спосіб вимірювалася “універсальність”, то мені б, наприклад, було цікавіше і зворушливіше почути з уст Ольги український фольк. Хто його знає, може й саме про це і шкодувала Валерія, коли не стримала сліз при виборі переможця двобою.

Коментарі вимкнені.