Сьогодні у Тернополі відбудеться творча зустріч з Орестом Березовським

Видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошує на творчу зустріч із тернопільським письменником Орестом Березовським.

Орест Березовський — лікар-ортопед, хірург, доцент Тернопільського медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, автор ряду наукових праць, монографій та винаходів у сфері оперативної ортопедії — впевнено заявив про себе на літературній ниві як талановитий прозаїк.

Його твори висвітлюють глобальні історико-суспільні української нації.
«Інтернаймичка (дочка чи пасербиця Європи)» — соціально-психологічний роман про сумнозвісну долю українських жінок, змушених заради забезпечення своїм дітям достойного життя на рідній землі поповнювати лави заробітчан на чужині. Що ж чекає їх за межами України, кому посміхається примхлива фортуна, як живеться рідним без матерів і дружин, чи завжди потрібні дітям «заробітчанські» блага та який образ України як держави склався у свідомості європейської спільноти за роки нашої незалежності — усе це та багато іншого на сторінках книги.
«Європа-центр (1941-1957)» та «Рожевий дурман (1957-1965)» — історичні романи, написані у формі стилістично поєднаних новел. Тематика творів — соціально-політичний устрій нашої країни вказаних історичних періодів та життя тодішньої молоді: моральні цінності, почуття патріотизму й боротьба за особисте щастя.

Зустріч відбудеться 21 липня о 16.00 у «Домі книги»
(вул. Коперника, 19).

Запрошуємо всіх бажаючих!

Коментарі вимкнені.