Тернополянам заспівали “наживо”

27 квтіня 2011 року у приміщенні Тернопільської обласної філармонії відбувся сольний концерт гурту “Otava”. Виступ артистів відбувався у підтримку благодійній акції “Даруй світло”, фонду імені Арсена Монастирського. Концерт тривав не довго, але артисти виклались на всі 100%, показали глядачам що таке «живе виконання» та якісна українська музика.

 

Гурт «Otava» представляє свою творчість не тільки по містах України, але й далеко поза її межами. Їм аплодували у Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії, Італії та Канаді. Не так давно гурт «Otava» представляв українську культуру на міжнародному фестивалі “SUQ”, що проходив в м. Генуя (Італія). Але це тільки початок, скоро ці божественні голоси почує кожен українець! Ці молоді хлопці поклали перед собою найважче завадання – бажання донести до людей всього світу своє найцінніше, своє найрідніше, своє найдорожче!

 

Склад колективу:

1.      Микола Кліщ – клавішні, вокал

2.      Ігор Артемяк – акордеон, вокал

3.      Володимир Мельниченко – гітара, вокал

4.      Максим Негодін – бас-гітара, вокал

5.      Богдан Губ’як – ударні

 

І, якщо бути вже зовсім відвертим, то енергія від колективу виливається в зал такими потужними хвилями, що не можливо не відчути. Їхні пісні з тих, які хочеться наспівувати в думках дорогою додому. І ми повинні щиро пишатись, що в нашому місті існують такі, вже визнані світом, таланти.

-1 thoughts on “Тернополянам заспівали “наживо”

  • 12:00 | 28.05.2011 о 12:00
    Permalink

    Хлопці молодці,працюють чудово і якісно,а головне не використовують ніяких фонограм.Так тримати!

Коментарі вимкнені.