Військовий журналіст із Тернопільщини отримав орден «За мужність»

З нагоди Дня Незалежності Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня нашого земляка, військового журналіста підполковника Петра Гасая. Відповідний указ український гарант підписав напередодні Дня Незалежності. 

  Державну нагороду Петру Гасаю вручив міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей під час урочистої церемонії з нагоди 23-ї річниці Незалежності України у Києві в Орденській залі Генерального штабу Збройних Сил України.

Петро Гасай — уродженець села Токи Підволочиського району. За фахом — військовий журналіст. Виконував завдання у двох місіях миротворчих сил КФОР у Косово та одній місії ООН у Ліберії. Неодноразово нагороджений медалями Міноборони України, НАТО та ООН.

У зоні антитерористичної операції на сході України підполковник провів майже два місяці. Служив на посаді помічника начальника прес-служби АТО. Щодня він вивозив представників мас-медіа на передову. Орден «За мужність» наш земляк отримав за участь у складі штурмового загону при звільненні м. Дзержинськ.

До слова, з 25 серпня по 29 вересня в Одеському художньому музеї діє фотовиставка Петра Гасая та його колег Сергія Бобока і Олексія Чернишова. В її експозиції — світлини, присвячені учасникам подій в Луганській та Донецькій областях.

Коментарі вимкнені.