Вінчання біля Тернополя, 160 гостей, вбрання ручної роботи – Олена Підгрушна розповіла подробиці про весілля

Олена Підгрушна розповіла про своє весілля:

– Чому вирішили вінчатися саме в селі Велика Березовиця?
– Я звідти родом, там же живуть мої батьки. Я завжди хотіла вінчатися в селі.  Я багато подорожую, а от вінчатися ми вирішили саме поблизу батьківської хати. Церкві, де ми з Олексієм брали шлюб, більше 150 років, вона мені дуже подобається. Приємно здивували племінниці Олексія, вони зробили подарунки власними руками: коралі і скриньку. Саме такі речі є особливими, приємними. А сьогодні дівчатка цілий ранок бігають і кажуть, що тьотя Лєна дуже красива. Душа радіє.

– На розписі та вінчанні на вас було два різних вбрання. Як так вийшло і звідки такі красиві сукні?
– Перед вінчанням нам сказали, що потрібно розписатися, через це ми і були помічені біля ЗАГСу. А так, щоб цей день не пройшов даремно, вирішили одягнутися в українське вбрання, і зробити для себе і для сім’ї маленьке свято.
Вбрання для ЗАГСу ми купили після Великодня на фестивалі «Цвіт вишиванки» у Тернополі. Ми з Олексієм дуже любимо такі речі ручної роботи. Просто гуляли там, і побачили вишиту сорочку і жіночий костюмчик. Вони нам дуже сподобалися і вирішили їх купити.

-А білу сукню вже замовляли на саме весілля?
-Поки я була на зборах, сиділа, марудилася і почала переглядати колекції суконь на сайтах тернопільських салонів. На одному з них і знайшла для себе весільне вбрання. Через місяць його пошили. А поки я закінчила сезон, сукню довелося три рази вшивати і підколювати низ, тому що воно з мене просто спадало!

– А як відсвяткували весілля? Вдосталь натанцювались?
– А як же! Увечері в ресторані «Братислава» зібралося 160 гостей. Було дуже добре і весело, насміялися, але обійшлося без бійок! Найбільше вразила неймовірна атмосфера свята. Було весело, цікаво, без пафосу. Лунала лише українська музика, всі гості були у доброму настрої. Підходили до нас і дякували, за чудово проведений час. Молодята танцювали майже усі танці, це також приємно дивувало гостей. Тож, навіть після славнозвісної «Горіла сосна» гості не розходилися.

– Ви все ще в Тернополі, тоді як зараз проходять збори в Сумах. Коли думаєте приєднатися до вашої команди?
– Залишитися в місті під час тренувань – це єдине, що мені дозволили тренери у зв’язку з весіллям. На продовження зборів ми з Олексієм виїжджаємо сьогодні. Вони почалися ще 20 травня.

– А як же ваш медовий місяць? Коли встигнете з ним?
– Його не буде, адже поки я в спорті, це дуже важко втілити. У мене час обмежений, а у Олексія – ще більше. Але рано чи пізно ми все одно поїдемо кудись відпочивати. Ось на даний момент ми хочемо в Рим на екскурсію. Чоловік там уже був, йому дуже сподобалося в цьому місті і він дуже хоче, щоб і я разом з ним з’їздила.

Мирослава Манжула

Коментарі вимкнені.