Волонтерство — те, чим я наразі живу, – Ольга Худа


«Найбільше задоволення у роботі, коли твої зусилля приносять помітний і ефективний результат. Це важлива і необхідна  рушійна сила, яка надає наснаги продовжувати далі свою справу і рухатися тільки вперед»

«Я не залучена до жодної політичної партії або ж громадської організації. До волонтерства приєдналася завдяки своїй совісті. Тому що, у вересні  минулого року я зрозуміла, що окрім переказу коштів для наших бійців, конкретних дій із моєї сторони немає. Хотілося більше діяти практично.Так трапилося, що моя подруга розповіла про те,як періодично залучається до роботи у логістичному центріі мене це не могло не зацікавити. Тому вирішила довідатися, чим займаються волонтери цієї структури. Прийшовши на склад – залишилась аж дотепер.

Спочатку в мої обов’язки входило налагодженняроботи на логістичному складі: сортування медикаментів, одягу та ін. А дещо пізніше, коли накопичилося досить таки багато організаційних справ, вирішили створити логістичний колл-центр.

Робота в колл-центрі із початку його заснування потребувала максимально об’ємних зусиль. Ми розпочинали із формування бази даних усіх волонтерських груп та активістів у Тернополі. Тому що, потрібно було вправно розподілити обов’язки: чоловіки для фізичної праці, жінки для приготування їжі, студенти для збору коштів та продуктів біля супермаркетів.

Зараз же у колл-центрі я займаюся прийомом дзвінків та їх обробкою. Це відповідальна  справа, адже потрібно завжди надавати своєчасну та якісну допомогу. Буває й таке, що на одну телефонну розмову може виділятися 30 хвилин часу.

Також в мої обов’язки входить окультурення військової  частини у Тернополі. Тобто  командою намагаємося реалізувати  якийсь  концерт для бійців або ж  одержати для них квитки у драмтеатр чи інший розважальний заклад.

Але загалом, на складі я поєднала свою професію і захоплення. Оскільки за освітою я психолог, мені легко  і приємно спілкуватися із бійцями і надавати їм певні поради. Моє ж захоплення – журналістика. Тому, відповідаю ще за інформаційне наповнення наших соціальних Мереж.

Працюючи в логістичному центрі, я щоразу знайомлюся із новими людьми.Навчаюся аналізувати вчинки нашої влади і таки справді розумію краще помилки у їхній діях або ж у бездіяльності їхньої роботи. Ще я усвідомила, що  ефективної співпраці не було б у нашому колективі, якби не зібралися однодумці.

Працюючи волонтером розумієш, хто справді творить свою справу щиро, а хто лиш шукає вигоди.

Інколи бувають неприємності в родині або ж із друзями. Тому що, телефон гарячої лінії завжди зі мною і незалежно від ситуацій я повинна відповідати і надавати допомогу, хоч у якій би годині телефонували.

Оскільки робота у колл-центрі займає увесь вільний час я не спроможна працювати ще деінде. Є пропозиції від роботодавців, але залишити розпочату мною справу я не зможу. Волонтерство — те, чим я наразі живу, ті люди, які на мене покладають надію.Тим паче, ми всі очікуємо і сподіваємося на завершальну перемогу.

Найбільше задоволення у роботі, коли твої зусилля приносять помітний і ефективний результат. Це важлива і необхідна  рушійна сила, яка надає наснаги продовжувати далі свою справу і рухатися тільки вперед.

Вражаючим у волонтерстві для мене є розуміння того, що своїми вчинками ми творимо історію. Не перечитуємо її у книгах, а пишемо власними стараннями. Тому усім потрібно підводитись і щось таки робити, адже від будь-яких дій, незалежно від їхнього масштабу, будуть зміни».

Юля Вигонська

Коментарі вимкнені.