Сімейство Ткачиків презентують свій неповторний стиль у тернопільському музеї

Хоч у кожного з художників свій неповторний стиль, це не завадило зібрати роботи трьох митців – Богдана, Ганни та Соломії під одним дахом.

Про подружжя Ткачиків знають усі мистецькі кола не лише Тернополя, а й далеко за його межами. Ще б пак! Творчий тандем народного художника України Богдана Ткачика і його дружини Ганни не може не викликати захоплення. Прекрасні мистецькі здібності успадкувала їх донька Соломія.

Хоч у кожного з художників свій неповторний стиль, це не завадило зібрати роботи трьох митців – Богдана, Ганни та Соломії під одним дахом. Тому, можна впевнено сказати, що з 12 липня у художньому музеї справжній Ткачик-бум.

Дату відкриття сімейної виставки було обрано не випадково. 12 липня Богдан та Ганна Ткачики відзначили 45-річчя з дня одруження, а їхній онук Павло – свій дванадцятий день народження.

Усього презентовано близько тридцяти робіт талановитої сім’ї. Тут багатофактурні композиції на історичну тематику – “Із домовини встане Україна”, “Байда. Князь Вишнівецький”, “Круг містечка Берестечка”, створені Богданом Ткачиком. Серія картин “Створення світу”, що складається з чотирьох частин (“Земля”, “Ріка з чотирьох частин світу”, “Едемський сад”, “Потоп вод над землею”), авторства Ганни Ткачик. Особливе місце займають твори Соломії Ткачик-Паланіцької, частина з яких розміщена у центральній частині зали. Серед них – “Погляд”, “Звуки арфи”, “Портрет”.

Для того, щоб бути поруч у такий важливий для Ткачиків день, з Канади приїхала старша донька подружжя Леся.

Несподіванкою для гостей виставки та подарунком для сімейства стала скульптура-погруддя Ганни Ткачик.

До слова, Богдан Ткачик єдиний митець Тернопільщини, удостоєний звання народний художник України.

Подивитися виставку можна до 31 липня.

Джерело: НОВА Тернопільська газета

Коментарі вимкнені.