Сергій Цитриков на колісному кріслі об’їхав п’ять містечок Тернопілля, щоб нагадати про необхідність донатити кошти на ЗСУ

Сергій Цитриков, мешканець Тернополя, на колісному кріслі із спеціальною приставкою об’їхав п’ять містечок Тернопілля – Вишнівець, Кременець, Шумськ, Ланівці і Збараж, подолав майже 300 кілометрів, щоб нагадати людям про необхідність донатити кошти на ЗСУ, повідомляє Збаразька міська рада.

Як представник благодійного фонду “Паляниця. ОРГ” впродовж двох років він зібрав на підтримку українського війська більше мільйона гривень.

Волонтер також навчився самостійно складати дрони, два уже відправив на передову, 10 чекають на перевірку, і зараз умілець продовжує збирати гроші на комплектуючі для бойових “пташок”.

Під час зустрічі із збаражанами, яку зініціювала директор БДЮТ Оксана Стельмащук, Сергій Цитриков розповів про те, як 7 років тому отримав травму, пошкодив хребет, тому пересувається лише з допомогою колісного крісла. Щоб виїхати у далеку дорогу, прикріпляє спеціальну приставку з акумуляторами та своєрідними педалями для рук, щоб допомагати двигуну.

Впродовж усього маршруту зустрічав лише привітних і добрих людей, які на дорозі зупиняли свій транспорт, щоб подякувати за роботу, поділитись грішми та висловити захоплення його поступком, який вкотре привертає увагу до сьогоднішніх потреб фронту.

Мешканці Збаража сьогодні також мали нагоду зробити свій посильний внесок у скарбничку, яка допоможе у справі нищення ворога та наближення Перемоги.

Приват: https://www.privat24.ua/send/16b8z

Моно: https://send.monobank.ua/jar/3SDGdwWeWw

PayPal: tsitrikov1977@gmail.com.

👍🇺🇦Не будьмо байдужі, долучаймось, бо кожна гривня важлива!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *