Школярка Злата Стадник разом з однокласниками зібрала гроші на ЗСУ

Війна оголює в людині її найвиразніші якості, залишаючи незгладимий відбиток у душі кожного, хто так чи інакше зазнає її впливу. Особливим відчуттям вона відгукується у дитячому серці, яке чистотою власних благородних поривів зворушує, викликає захоплення і вселяє віру у підростаюче покоління.

8-річна учениця третього класу Джуринської опорної школи Злата СТАДНИК, яка проживає у селі Полівці, вже тривалий час плекала благородну мрію якимось чином допомогти нашим відважним захисникам, – про це розповідають на сторінці Білобожницької громади. Надихнувшись прикладами дитячого волонтерства, Злата вирішила використати власні творчі здібності для допомогти нашим воїнам.
Заручившись підтримкою рідних і близьких, Злата почала виготовляти браслети з резинок, які продавала всім бажаючим. Зароблені гроші складала у скриньку, яка призначалася на допомогу ЗСУ.
Цей вчинок неабияк надихнув її однокласників, тож вони також розпочали плести і продавати браслети на підтримку наших захисників.
Власними зусиллями дівчинці вдалось зібрати суму в розмірі 1400 гривень. Ще 400 гривень, зароблених таким же чином, додали їй однокласники. Зароблені гроші Злата разом із батьками передала у Білобожницьку сільську раду. За бажанням батьків, кошти направлені на потреби наших бійців із 80-го батальйону територіальної оборони.
Юна волонтерка дуже чекала дня, коли її наполеглива праця зможе принести користь нашим воїнам. Також Злата зазначає, що це лише початок її волонтерської діяльності і вона буде продовжувати свою роботу, аби бійці якомога швидше звільнили Україну від ворога та повернулися до своїх рідних.

Ми надзвичайно пишаємося таким вчинком Злати та її однокласників і висловлюємо їм найщиріші слова підтримки у їхній відданій благодійній справі! Дякуємо батькам за прекрасне виховання та прищеплення патріотичних цінностей підростаючому поколінню!

Коментарі вимкнені.