10-річна Вікторія Карпець  стала першою волонтеркою на Лановеччині, котра взялася заробляти гроші для підтримки ЗСУ

Ця мила дівчинка вмить подорослішала ще декілька років тому, коли загинув її батько. У них був особливий зв’язок і вміння розуміти один одного без зайвих слів, – розповідає волонтерка Наталя Гамера.
Вікторія Карпець з початком великої війни стала першою волонтеркою на Лановеччині, котра взялася заробляти гроші для підтримки ЗСУ. Дівчинці лише десять, а в її волонтерському досвіді – багато особистих ініціатив, багато зароблених коштів, придбаних речей для військових і організовано благодійних лотерей. Вона має свою картку в банку, самостійно шукає спонсорів лотів, заохочує й учасників лотерей – нерідко зовсім незнайомих їй людей. Але її часто запитують: “Ти Михайлівна?” На що юна леді з гордістю ствердно киває головою, – розповідає Наталя..
Великим прикладом самопожертви і любові до ближніх є мама Вікусі – Яна Карпець. У всьому підтримує свою старшу донечку, а до добрих справ на користь ЗСУ залучають і молодшу Полінку.
Вікторія організувала свою чергову лотерею, як зазвичай, не радячись з дорослими, а по-дорослому “порішала” всі питання, пов’язані з організацією. Спланувала одразу: кошти підуть на придбання машини бойовим медикам. Вчора скинула волонтерці на картку 5125 гривень.

  • Дякуємо, Вікуся. Щиро бажаю тобі щасливої долі і безтурботного дитинства під мирним небом! Миру нам усім, перемоги і ЖИТТЯ у вільній Україні, без окупантів, колаборантів, шахраїв і пристосуванців! А такі діти, як Вікторія та інші юні волонтери Лановеччини – це надія і сила нації 🇺🇦 Слава нашим Героям! З нами Бог та хоробрі воїни ЗСУ!
 

Коментарі вимкнені.