Військовий з Тернополя, який втратив на війні обидві ноги, забрав дружину і сина з пологового

Любомир втратив обидві ноги під час артобстрілу в лютому 2023 року.

Військовослужбовець з Тернополя Любомир Перожак, який втратив на війні обидві ноги, забрав новонародженого сина і дружину із пологового будинку.

Про це пише “Суспільне”.

Боєць розповів, що син народився з вагою 3 кілограми 100 грамів та зростом 50 сантиметрів.

“Це мій другий син. Я щасливий, емоції переповнюють. Ми з дружиною вирішили назвати сина Артемієм. Обрали саме його, бо воно символізує мужність і силу”, – каже Любомир.

Старшому синові сім’ї Перожаків Андрійкові зараз 2,5 року.

Любомир Перожак захищав Україну під час АТО. Коли почалося повномасштабне вторгнення РФ, знову став на захист Батьківщини. Втратив обидві ноги під час артобстрілу в лютому 2023 року під Масютівкою Куп’янського району. Зараз він пересувається на милицях і чекає на протезування другої ноги.

Привітати Любомира і його дружину Юлію з народженням другого сина прийшов заступник командира 83-го батальйону Максим Луковський. Він вручив бійцеві орден “За мужність” третього ступеня.

“Нагорода не поверне військовослужбовцю здоров’я, життя і ноги. Але я дякую, що командир приїхав, привітав. Я радий, щасливий і дякую командиру, з яким ми пліч-о-пліч з 2014 року. І з 2022 року ми так само почали стояти пліч-о-пліч і захищати Україну, надихати українців на перемогу. Будемо йти разом до перемоги” – каже Любомир Перожак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *