У Тернополі розпочали відключати «хронічних» боржників від каналізації

Уряд уже скасував мораторій на відключення житлово-комунальних послуг боржникам, який діяв від 5 березня 2022 року.

✔️Кабінет міністрів України відмінив заборону на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування штрафів та пені, а також на стягнення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги торік у грудні.
Тож віднедавна КП «Тернопільводоканал» відновив відключення «хронічних» боржників від каналізації, повідомляють у відомстві.
📆Так, за минулий тиждень без доступу до каналізації залишилися 38 осель наших споживачів. 17 цих боржників оперативно врегулювали питання із заборгованістю. Їхні домівки підключили до каналізайної мережі і сьогодні люди вже користуються послугою централізованого водовідведення.

📌Нагадаємо, що відключення від каналізації — крайній метод роботи з недобросовісними споживачами, які місяцями боргують за комуналку і не бажають вирішувати проблему жодними іншими способами. Тому у разі виникнення заборгованості за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення закликаємо не відкладати владнання справи у довгий ящик, а звернутися за допомогою до працівників нашого підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *