Новини з-під пера Мар’яни Дохват вилітають і розходяться, як гарячі пиріжки

Dokhvat1

6 червня з 1994 року в Україні відзначають професійне свято працівників засобів масової інформації. З цього приводу колектив інтернет-видання «Погляд» підготував невеличкий сюрприз — своєрідне вітання-асоціації для журналістів – від колег, друзів, тернополян. До слова, три роки тому ми вже писали про тернопільських “акул пера” . За цей час колеги, про яких ми згадували, стали ще більш професійнішими та мудрішими. Сьогодні пропонуємо читачам “Погляду” познайомитись з підростаючою зміною та тими, кого не згадали три роки тому… Отож, якими “акул пера” бачать інші – читайте протягом дня в серії статей.

Мар’яна Дохват – весела, працелюбна, любить креативні деталі тернопільського інформаційного простору, репортер корпорації “RIA”.

… З Мар’яною Дохват я знайома недовго і не надто добре, але що впадає у вічі – це її енергійність, життєрадісність та оперативність – а це пречудові риси не лише для молодої людини, але й для журналіста. З-під її пера новини вилітають і розходяться, як гарячі пиріжки. І хочеться ще.

… Симпатюлька, яка нагадує оточуючим, що у житті є радість.

… Може, заблизько тримає серце до жорстокості світу.

Коментарі вимкнені.