Випускниця “Знамення” та тернопільського університету Мар’яна Грущак працює гідом у Ватикані

Випускниця “Знамення” 2019 Мар’яна Грущак, яка ще недавно сиділа за колегіального партою, а вже зараз працює гідом у Ватикані, повідомляють у навчальному закладі.

“Після закінчення колегіуму «Знамення» я вступила в Тернопільський національний педагогічний університет на факультет філології і журналістики,де й досі продовжую навчатись на магістратурі. Зараз я проживаю в Римі та працюю гідом у Ватикані, а саме в базиліці Святого апостола Петра.
Час навчання в колегіумі я завжди згадую з особливим теплом і трепетом,адже це місце – не просто заклад освіти, а спільнота, у якій тебе люблять, вчать бути добрим другом, всебічно підтримують та не дають загубити себе в сучасному світі,а найголовніше – вчать любити Бога та не забувати про Його безмежну любов до нас.
Я щиро вдячна колегіуму за привиті християнські цінності,які є важливим дороговказом у моєму житті і якими я можу ділитися з людьми,які прибувають з різних куточків світу в одну з головних католицьких святинь.
Бажаю колегіанткам віднайти правильний життєвий шлях, пізнати своє покликання, інтелектуально збагатитись,бути добрим прикладом для інших, цінувати час, проведений в колегіумі та пам‘ятати,що в Зарваниці нас радо зустрінуть не тільки вчителі та вихователі,а й Небесна Мати,яка завжди чекає нас в Свої обійми.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *