106 господарств Тернопілля серйозно готуються

Землевпорядники Тернопілля підготували 178 агрогосподарствам дозволи на розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь. 106 сільгосптоваровиробників уже замовили розробку таких проектів, повідомляє Головне управління Держземагентства у Тернопільіьскій області.

Відповідно до чинного законодавства власники та користувачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею понад 100 гектарів мають використовувати їх відповідно до розроблених та затверджених в установленому порядку проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель.

Наразі суб’єкти господарювання розпочали опрацювання матеріалів для розробки проектів землеустрою у всіх районах області та обласному центрі.

Фахівці землевпорядної служби Тернопільщини продовжують інформаційно-роз’яснювальну компанію серед сільгосптоваровиробників щодо розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

Коментарі вимкнені.