11 шкільних автобусів з Тернопільської області так і не повернули із зони АТО

11 шкільних автобусів, які у навчальний період перевозили понад 500 дітей на Тернопільщині, так і не повернули із зони АТО, оскільки в них і надалі є необхідність, – пише 0352.ua.

Як наслідок школярі змушені будуть добиратися на рейсових автобусах приватних перевізників або ж транспортом батьків інших школярів.

«Підключаємо батьківські комітети, вони створюють графіки довезень. Є скажімо в населеному пункті мікроавтобус, везе батько свою дитину, бере решту, то буде така самодопомога. Також школярів безкоштовно довозитимуть маршрутними автобусами. При цьому в деяких населених пунктах буде змінено маршрут, щоб доставити дітей під саму школу. Перевізники з розумінням віднеслися до ситуації і погодились перевозити дітей безкоштовно, в деяких районах питанням компенсації перевізникам займатиметься РДА», – розповіли в обласному управлінні освіти та науки.

Водночас військовий комісар Тернопільщини Володимир Катинський повідомив на колегії, що на військових базах і складах віднайшли 8 автомобілів, які б надавалися для перевезення дітей замість мобілізованих в зону АТО шкільних автобусів, однак ці авта ще потребують ремонту.


Коментарі вимкнені.