200 прихожан Московського Патріархату завезли в село на Тернопільщині, щоб завадити громаді перейти в КП

Активно, з азартом і адреналіном провели нинішній день близько 200 прихожан Московського Патріархату, привезених невідомо звідки, в селі Катеринівка Кременецького району. Після “відстоювання” віри православної в словесних перепалках, вони взялись до активного штурму сільського храму, де забарикадувалась більша частина мешканців Катеринівки, котрі числять себе парафіянами Київського Патріархату.
Про це на своїй сторінці у ФБ повідомляє Владика Нестор Писик (УПЦ КП) і просить вірян про молитовну підтримку.
Нагадуємо, що Кременеччину вже довший час стрясає від міжконфесійних скандалів. Аналогічні конфлікти тліють у с. Башуки і Колосова. Де так само погоду роблять, привезені “прочани” атлетичної тілобудови і з навиками рукопашного бою.
Священики Московського Патріархату ніяк не можуть змиритися із втратою пастви, котра масово починає орієнтуватись на українське православіє.і спеціально провокують по селах конфлікти, використовуючи міжконфесійні розбіжності , різницю в поглядах людей і провокують напруження в стосунках вірян. Привезені звідкілясь “паломники” лише сприяють цьому. Вони поводять себе агресивно і або захоплюють силоміць храми, або провокують масові бійки в селах.
Останнім “перлом” пропаганди МП була відверта і цинічна репліка єпископа Климента про те, як “притісняють” московське православіє в Україні.

Дзвінка Торохтушко

Коментарі вимкнені.