24-річний еквадорець так «полюбив» Тернопіль, що почав становити небезпеку

24-річний еквадорець так «полюбив» Україну, що не захотів її покидати навіть після закінчення легального терміну перебування. А міграційники та контрозвідка Управління СБУ в в області запідозрили його у загрозі громадській безпеці, – повідомляє УДМС України в Тернопільській області.
«З 2013 по 2017 роки іноземець легально перебував в Україні і навчався в одному з вишів Тернополя. Після закінчення навчання посвідку скасували і він повинен був виїхати, натомість почав шукати можливостей осісти в Україні. Зважаючи на це, даного громадянина було притягнуто до адмінвідповідальності за статтею 203 КУпАП та прийнято рішення про примусове повернення з України», повідомили в Управлінні міграційної служби області.
Рішення про примусове повернення еквадорець проігнорував, водночас, як з’ясували співробітники відділу контррозвідки, шляхом надання генерального доручення третій особі він оформив у консульській установі країни походження повторно візу для в’їзду в Україну. Таким чином, вже перебуваючи нелегально в Україні, іноземець намагався легалізуватися в обхід міграційного законодавства.
Зважаючи на всі порушення та на те, що своїм подальшим перебуванням цей громадянин може створювати загрозу безпеці, міграційна служба звернулася до суду з позовом про його видворення з подальшою забороною в’їзду в Україну впродовж 3 років.

Коментарі вимкнені.