Білецькій, Настасівській, Купчинецькій та Копичинецькій ОТГ бути?

15 серпня Асоціація міст України звернулася з відкритим листом до голови Центральної виборчої комісії М. Охендовського, у якому вона закликає ЦВК до 17 серпня 2018 року провести засідання та призначити відповідно до звернень облдержадміністрацій перші та додаткові місцеві вибори в ОТГ, утворених за процедурою визначеною спеціальним Законом. У листі зазначено, що Асоціація міст України занепокоєна ситуацією, спричиненою прийняттям Центральною виборчою комісією постанови від 9 серпня 2018 року № 122 «Про звернення до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя».

16 серпня відбулося засідання Центральної виборчої комісії. За попередньою інформацією, за включення  до порядку денного проекту постанови щодо скасування заборони на проведення виборів в ОТГ,  які мали відбутися в кінці жовтня 2018 року, проголосували лише п’ять з восьми необхідних членів ЦВК.

Водночас під час засідання скасовано імператив щодо можливості призначення перших місцевих виборів в ОТГ лише два рази на рік – на квітень та жовтень (Постанова ЦВК від 12 лютого 2016 року №32).

Це означає, що вибори в ОТГ можуть відбутися в листопаді або грудні 2018 року.

У Тернопільській області призначення перших виборів очікують: Білецька сільська ОТГ, Настасівська сільська ОТГ, Купчинецька сільська ОТГ та Копичинецька міська ОТГ.

-1 thoughts on “Білецькій, Настасівській, Купчинецькій та Копичинецькій ОТГ бути?

  • 20:34 | 19.08.2018 о 20:34
    Permalink

    А що з В.Березовицею? Куди “добровільно” приєднають її?

Коментарі вимкнені.