27 художників разом із тернополянами створять картину прямісінько на відкритті виставки

14-го жовтня о 13.30 у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї незалежна мистецька група “Ясновиди” представить виставку “Меркаба — шляхом серця”.

Двадцять сім тернопільських художників, які не хочуть озиратися на шаблони й стандарти, дослухатися вказівок, як творити й організовувати покази своїх робіт, натомість упевнені, що кожен митець має власну нішу у мозаїці Всесвіту, запрошують на виставку “Меркаба — шляхом серця».

Вони об’єдналися у незалежну арт-групу, що раніше називалася «Сновиди». У травні це об’єднання вже організовувало виставку «Люди і квіти» у виставковій залі обласного краєзнавчого музею. Тоді митці вразили не тільки оригінальними полотнами, а й різноманітними спецефектами — від світлових до музичних.

Тепер вони називають себе «Ясновидами» й обіцяють зовсім іншу за настроєм та оформленням експозицію. Куратори (Вероніка Кіяшко, Галина Мінчук, Олег Семців, Олеся Гудима) кажуть, що жовтнева виставка буде своєрідною медитацією для тих, хто прагне пізнати сенс буття, гармонії і єдності зі Всесвітом. Нічого зайвого — лише картини, за кожною з яких — відкриті серця і душі митців. Усе ж для відвідувачів запланували й приємну несподіванку — вони зможуть долучитися до створення колективної картини безпосередньо на виставці. Можливо, для когось цей досвід стане найкращим поштовхом розгледіти свого внутрішнього художника.

Трохи філософії «Ясновид»:
Меркаба – це світлове тіло довкола людини, яке активізується декількома способами, і один з них – шлях Серця – Живе Серце сповнене відчуття Єдності і Любові до усього Всесвіту. Активізована Меркаба розкриває у людині здатність творити чудеса у згоді зі всім, наче зсередини, за ширмою проявленого світу. Живе Серце розкриває у людині лише їй притаманну частоту вібрації, котра дозволяє зрозуміти своє призначення, сенс буття, що дозволяє зайняти лише тобі одному притаманну нішу у мозаїці Всесвіту.
Меркаба шляхом серця – це, перш за все, відкрите і живе сприйняття світу, в якому Єдність зі всім світом є ведучим станом, який має безліч відтінків, у залежності від того з чим поєднується ваше відкрите Серце. Меркаба шляхом Серця – це безліч парадоксів, які співіснують у одній людині – поєднання непоєднуваних протилежностей і їх розвиток у нову облагороджену відкритим сприйняттям світу якість… Меркаба шляхом Серця – це життя Однією Душею, Одним Серцем, Одним подихом, Одним болем, Однією радістю, Однією Любов’ю зі всім світом. Ми прагнемо такого чистого сприйняття і такого відкритого бачення реальності, і в цьому прагненні Гармонії і Єдності зі Всесвітом творились картини учасників виставки.”

Коментарі вимкнені.