28 листопада центром Тернополя не проїдеш

28 листопада, у День вшанування пам’яті жертв Голодомору, у Тернополі ремонтуватимуть міст біля Технічного університету. Тому дорогу там перекриють з 11.00 по 16.00. Того ж дня, близько 16.00-16.30 планується хода до пам’ятника жертв Голодомору, тому частина вул.Руської також буде перекрита.

Міст через залізничну колію біля технічного університету перекриють на декілька годин для проїзду автотранспорту  у суботу, 28 листопада. З 10.00 до 16.00 там ремонтуватимуть освітлення. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

– Мережі зовнішнього освітлення на шляхопроводі вулиця Руська – проспект Степана Бандери у незадовільному технічному стані, – зазначив Микола Лесів, начальник управління ЖГК, благоустрою та екології міськради. – Щоб не виникало аварійних ситуацій у темну пору доби через погане освітлення цієї ділянки дороги, необхідно провести ремонтні роботи. Виконуватиме їх КП «Тернопільміськсвітло». На час перекриття руху автотранспорту на мості встановлять відповідні дорожні знаки та інспектори Державтоінспекції будуть контролювати рух транспорту.

Ольга Трач

Коментарі вимкнені.