29-річний наркоман з Тернополя заробив “цілий букет” кримінальних справ

Крадій проникав у аптеки, магазини та салони краси через балкони, вікна та двері запасних ходів. Зловмисник відкривав їх за допомогою спеціального інструменту, віджимаючи металопластикові рами, або пошкоджуючи замки. Саме це наштовхнуло правоохоронців на думку, що всі ці злочини скоїла одна особа.

Додаткової певності припущенню правоохоронців додав і список речей, які привласнював невідомий. В помешканнях і приміщеннях фірм він крав в основному певний набір цінностей: гроші, дорогу електроніку та побутову техніку, найчастіше ноутбуки. Нерідко зловмисник привласнював і медикаменти, що продаються тільки за рецептом лікаря.

Наприклад, з одного з салонів краси обласного центру невідомий викрав подібним способом п’ять тисяч гривень, два ноутбуки та ігрову приставку, а з іншого стільки ж грошей, телевізор та комп’ютер.

Уже незабаром слідчо-оперативні дії дали результат. У поліцейських з’явилися докази та обґрунтовані підозри, що злочини скоїв відомий їм злодій-рецидивіст. Ним виявився раніше неодноразово судимий за крадіжки, грабунки та розбій двадцятидев‘ятирічний житель Тернополя, що перебуває на обліку в наркологічному диспансері.

Правоохоронці провели санкціонований обшук будинку, де проживав рецидивіст. У помешканні знайшли та вилучили не лише численні цінності підозрілого походження, які передали на експертизу, а й чималу кількість наркотиків.

Три кілограми речовини бурого кольору рослинного походження та декілька пакетів різних частин рослини маку, а також скляну банку так званої «ширки» – відшукали правоохоронці у оселі злодія. Наразі експерти встановлюють походження та призначення цих речовин.

Коментарі вимкнені.