30 секунд на питання – тернопільські депутати почали працювати по-новому

16 березня відбулася 23 сесія Тернопільської міської ради. Поліція вибірково перевіряла людей на наявність заборонених предметів на пропускних пунктах, проте вулиця була не перекритою, а огорожа стояла перед входом в приміщення ТМР. Сесія розпочалася з затримкою та у складі 30 депутатів.

Депутат Назарій Зелінка з фракціїї «Об’єднання «Самопоміч» подав на розгляд міської ради депутатський запит щодо створення робочої групи з числа представників влади, бізнесу, громадськості та усіх інших сторін, зацікавлених у темі розміщення вививісок в Тернополі. Депутати підтримали запит, тому скоро робоча група розпочне свою діяльність та напрацює нові правила розміщення вивісок в місті. До слова, нещодавно відбулась публічна консультація щодо впрорядкування вивісок, яку провели представники ГО “Centre UA”, де і було вирішено створити робочу групу. Вирішення проблеми безсистемного розміщення вивісок є одним з пунктів Дорожньої карти реформ Коаліції ГО “Тернопільський центр реформ”.

Стали відомі імена двох депутатів, що займуть місця Ігоря Турського, Івана Сороколіта і Романа Навроцького, яких дещо раніше виключили із партії “ВО “Свобода” та позбавили мандатів рішенням ТВК. Наразі відомо, що новими депутатами міської ради стали Костюк Ігор Васильович та безробітній Стукало Андрій Васильович. Ім’я третього депутата поки невідоме.

Також одним із питань порядку денного на засіданні був проект Про внесення змін до рішення міської ради від 15.02.17р. № 7/21/42 “Про бюджет м. Тернополя на 2018 рік”. Врахувавши висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, міська рада вирішила дещо змінити розподіл бюджетних коштів та розділити вільні залишки між головними розпорядниками.

На сесії розглянули понад 200 питань, майже всі з яких земельні. Не зважаючи на позитивні висновки земельної комісії, більшість проектів не були підтримані. Робота ради була схожою на конвеєр: на розгляд одного такого питання депутати витрачали не більше 30 секунд і в результаті, без жодних запитань чи роз’яснень, відмовляли.

 

Коментарі вимкнені.