40 тернополян рятують активістів на Майдані у столиці

«Делегація медиків з Тернопільської університетської лікарні уже не вперше виїжджає на київський Майдан, аби допомогти столичним колегам. Наша поміч там завжди актуальна.» Про це розповів член Тернопільської міської організації партії «УДАР», асистент кафедри загального догляду за хворими Тернопільської університетської лікарні Костянтин Волинець.
– Поряд із пораненими під час сутичок з правоохоронцями мітингувальниками, яких в медпункт масово доставляли із забоями, вивихами, переломами та іншими травмами, до медпунктів зверталося чимало й інших людей із застудою, – поділився пан Костянтин. – Столичних медиків не вистачало, щоби всім потребуючим надати своєчасну допомогу, тому я вирішив зорганізувати виїзд спеціалістів Університетської лікарні на київський Майдан.
Відтак, за словами Костянтина Волинця, із медичного закладу поїхало 40 лікарів різних спеціальностей.
– Також я організував збір коштів на медикаменти та медичне обладнання для столичного Майдану, -продовжив активіст. – Зібрані 6,5 тисяч гривень ми передали київським медикам, які придбали на ці гроші найнеобхідніші ліки, – повідомляє прес-служба УДАРу.

Коментарі вимкнені.