День 5 вересня для тернопільських рятувальників розпочався тривожно

rjatuvalnyky3

Ранок 5 вересня для працівників управління ДСНС України у Тернопільській області розпочався тривожно та урочисто. У службове відрядження на Схід України проводжали колег, рятувальників-піротехніків. Вони проводитимуть гуманітарне розмінування, щоб очистити нашу землю від боєприпасів, якими знову щедро всіяв українські простори наш віковічний ворог.
Перед каплицею Божої Матері «Неопалима Купина», що на фасаді Управління священнослужителі відправили молебень, поблагословили рятувальників на добру працю, побажали Божого благословення та захисту.

rjatuvalnyky5
Голова тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна подякував працівникам державної служби за працю, за самовіддане служіння українському народові, за відвагу та самопожертву: «Не ми розпочинали цю війну, та наш обов’язок захистити свою землю та свій народ. Саме рятувальники, які і в мирний час перебувають «на передовій» надзвичайних ситуацій, сьогодні відправляються в зону АТО, щоб рятувати Україну!»
Начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей зазначив, що не один рік доведеться працювати піротехнікам, щоб очистити нашу землю від смертоносних залишків війни, та ця робота необхідна, хоч і небезпечна. А також віддав наказ рятувальникам: живими та неушкодженими повернутися додому!
З допомогою волонтерської групи «Схід і Захід разом» зібрали гостинці для наших краян, які служать у складі 44-ї окремої артилерійської бригади, щоб захисники України відчували підтримку, вдячність, та з перемогою повернулися додому!

Джерело: Управління ДСНС України у Тернопільській області.

rjatuvalnyky1 rjatuvalnyky2 rjatuvalnyky4 rjatuvalnyky6 rjatuvalnyky7 rjatuvalnyky8

Коментарі вимкнені.