Автономні націоналісти показали політикам, як потрібно вшановувати Шухевича (фоторепортаж)

У день героїчної смерті Командуючого Української Повстанської Армії Романа Шухевича, у центрі Тернополя Автономні націоналісти здоровим пробігом вшанували пам’ять Генерала Української повстанської Армії Романа Шухевича. Потім активісти занурилися у крижану воду у парку Топільче.

Вчора подібні акції відбулися у дев’яти містах України від Заходу до Сходу. “Чи хотів би Роман Шухевич (рекордсмен 1923 року з бігу з перешкодами в Галичині), щоб українці відзначали його останній бій? – про це доводиться здогадуватись. Відзначати ж можна по-різному. Але те, що це не мають бути занудні промови “бігунів” до владного корита – це точно, – відзначали напередодні організатори пробігу у своїй презентації. – Тому, гайда на всеукраїнський забіг. За здоров’я та тверезість нації, за наших героїв та за наше майбутнє! Адже майбутнє належить нам!”.

Для тернопільських автономних націоналістів за рік це вже третя подібна пробіжка. Цього разу вони урізноманітнили його і фізичними вправами. Зокрема, віджимання на кулаках від асфальту біля пам’ятника Степанові Бандері.

«Сьогодні плакати, що вбили Шухевича – це буде неправильно. Головне потрібно пам’ятати за цю легендарну постать і мститися за його смерть. Тому ми міняємо сльози на здоровий пробіг. Я не думаю, що генералу УПА було би приємно, щоб люди сумували і стояли на колінах. Україна має бути сильна, як Шухевич,» – сказав Координатор Автономного опору у Тернополі Ігор Костюк.

До вчорашнього пробігу долучилися активісти «Галицьких Зубрів».

 

Андрій Вербіцький

-1 thoughts on “Автономні націоналісти показали політикам, як потрібно вшановувати Шухевича (фоторепортаж)

Коментарі вимкнені.