Через Тернопіль президента ФК “Карпати” змістили з посади

Дмитро Лащук після переможного старту в аматорському чемпіонаті України (коломияни вдома переграли ФК “Тернопіль” – 2:0) перестав бути президентом коломийських “Карпат”. Про причини та можливі наслідки такої зміни ми поговорили із паном Дмитром.

Нагадаємо, що саме Лащук створив цю команду. Спочатку “Карпати”, базуючись в Печеніжині, здобули своє перше чемпіонство. На початку 2011 року “опришки” перебралися до Коломиї та продовжили перемагати. По суті, за два роки колектив здобув всі можливі трофеї на обласному рівні.

Дмитро Лащук:  

– Після сьогоднішнього матчу проти “Тернополя” я перестав бути президентом ФК “Карпати” (Коломия). Керівництво міста вирішило, що я їм більше не потрібний, що зможуть самостійно справитись. Якщо чесно, не хочу, щоб це призвело до якихось суттєвих змін. Бажаю, щоб команда продовжувала грати та перемагати на радість коломиян. Буду кожного футболіста просити залишитись в команді.

Причину мого зміщення назвати складно. Може зараз я став їм “не угодним”, не потрібним. Можливо в чомусь іншому проблема. Офіційно названою причиною мого зміщення було те, що я не захотів бути генеральним спонсором команди, тому не можу бути її президентом. Бажаю команді продовжити успішні виступи.

– Ви залишаєтесь у футболі?

– Поки що не знаю. Зараз хочу взяти паузу. Трохи відпочити, подивитись, обдумати. А далі будемо бачити. Можливо й повернусь. Якщо чесно, запрошень маю багато. Головне, бажаю ФК “Карпати” (Коломия) успіхів та нових перемог. Я цю команду створював, над нею працював і тому нічого поганого не можу побажати. Нехай нове керівництво працює. Основне, що вболівальники в команди є. А незамінних людей не існує…

Я з команди пішов на вершині: після трьох перемог в останніх матчах. Тому не маю за чим жалкувати.

sport.if.ua

Коментарі вимкнені.