ФК “Тернопіль” і “Нива” можуть об’єднатися

Міський голова Тернополя Сергій Надал не відкидає можливості об’єднання двох тернопільських команд – ФК “Тернопіль” і “Ниви”.

Про це він повідомив, відповідаючи на запитання, чи не жалкує він, що в Тернополі муніципальна команда заявилася на другу лігу, відповідно витрати на її утримання доволі значні.

“Ми не жалкуємо, адже досягнути того, чого прагнули. У професійну лігу заявляли ФК “Тернопіль”, бо було дуже багато суперечливої інформації, зможе грати “Нива” через відсутність фінансування чи ні. А тому, щоб Тернопіль взагалі не залишився без великого футболу, нами було прийнято рішення атестувати клуб для участі у другій лізі”, – сказав він.

“Не виключено, що “Нива”, маючи амбітні плани, дай Боже, здобуде путівку до першої ліги, тоді ФК “Тернопіль” зможе її гідно замінити у другій лізі. Якщо ж “Ниві” не вдасться підвищитись у класі, то ми будемо говорити про об’єднання двох команд задля того, щоб не розпорошувати фінанси та працювати на одну-єдину тернопільську команду”, – цитує Надала galsports.com.

Коментарі вимкнені.