У Тернополі пройде мистецько-спортивний Євромарафон «Тернопіль-2012»

З метою створення футбольного свята в період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Тернополі з 10 травня до 1 липня ц.р. відбудеться мистецько-спортивний Євромарафон «Тернопіль-2012», повідомляє «Номер один».

Мистецько-спортивний Євромарафон «Тернопіль-2012» складатиметься з величезної кількості заходів, серед яких, зокрема, такі: особистий чемпіонат міста Тернополя з маунтенбайку, змагання учнівської молоді (6-8 класи) з техніки пішохідного туризму, форум шкільних євроклубів, першість міста з міні-футболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Тернополя, «Європейські іменини» – мистецька програма за участю творчих колективів Тернопільської філії Європейського університету та колективів м. Тернополя, змагання «Перші кроки» серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей, перший міжнародний турнір з футболу серед команд української діаспори, тенісний турнір в рамках Євро-2012, відкриття та функціонування «фан-зони» Євро-2012 в м. Тернополі та багато інших.

Офіційний старт Євромарафону відбудеться 15 травня за участю голови Національного Олімпійського Комітету Сергія Бубки, котрий того дня приїде в Тернопіль.

Коментарі вимкнені.