Андрій Пушкар з Тернополя став кращим у Москві

Із перемогою у боротьбі на праву руку у міжнародному турнірі з армспорту А1 Russian Open, що відбувався 25-26 липня у Москві, вітаємо нашого краянина, спортсмена з Кременеччини Андрія Пушкаря. У боротьбі на ліву руку він став другим в абсолютній категорії.

«У міжнародному турнірі з армспорту у Москві беру участь уже втретє. Втім нагороду такого рівня вдалось здобути лише цього року»,- розповів Андрій Пушкар.

За словами спортсмена, в турнірі взяли участь найсильніші рукоборці світу, зокрема у цьогорічному поєдинку змагався легенда світового армспорту Джон Брзенк.
«Тернопільщина, як і вся Україна, завжди славилася високими досягненнями у спорті,- відзначила заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Наталка Михно. – Я щиро вітаю з першістю Андрія Пушкаря. Його перемога на міжнародному турнірі  вкотре довела: українці – найсильніші. А отже – вони переможуть на всіх фронтах».
До слова, перемогу із рахунком 3:0 український армрестлер здобув у поєдинку зі 140-кілограмовим росіянином Денисом Ципленковим.

Коментарі вимкнені.