Заява “Автомайдану” щодо роботи депутатів міської ради

Відповідну заяву зробили активісти “Автомайдану” у мережі Фейсбук:

Шановні депутати міської ради!

Ми, активісти тернопільського осередку ВО «Автомайдан», м’яко кажучи, здивовані тим, як ви поставилися до кількатижневої роботи, яку ми проробили в рамках комісії по снігу.

Ми неодноразово закликали не політизувати ситуацію, яка мала місце в Тернополі через сніговий колапс, а об’єктивно розібратися в ній. Натомість отримали «кулуарну» брехню, у якій ще нас намагалися зробити «крайніми» та «продажними».

А тепер по персоналіях. В комісії по снігу брали участь чотири депутати міської ради: Петро Ландяк, Святослав Півторак, Сергій Лупак та Володимир Стаюра.

Усі вище перераховані депутати під час комісії по снігу голосували «ЗА!» наступні висновки: звільнити заступника міського голови Владислава Стемковсього та виключити його з виконкому, звільнити начальника Управління ЖКГ Миколу Лесіва та «роздати» догани начальнику Управління транспорту Ігорю Мединському та начальнику Відділу технагляду Олегу Вітику (причини до таких дій ми обґрунтували у протоколі комісії).

Петро Ландяк, до речі, ще до засідання комісії, від імені «Громадянської позиції» опублікував заяву, в якій рекомендував міському голові Надалу звільнити заступника міського голови Владислава Стемковського із займаної посади.

Мало того, на сесії ЖОДЕН з депутатів навіть не насмілилися взяти на себе відповідальність та зачитати висновки комісії по снігу.

Як підсумок «за» проект, навіть у такому м’якому формулюванні, проголосувало лише 17 депутатів. 21 – «не голосували» (Див. тут: https://goo.gl/YDZEhU )

Де у момент розгляду даного питання були депутати? Особливо ті, хто входив до складу комісії по снігу – нам незрозуміло. Так само не зрозуміло, як можна змінювати свою позицію так швидко і кардинально.

Ми вважаємо, що як громадські активісти зробили все, що від нас залежало, аби вивести на чисту воду винних у сніговому колапсі. Ми вивчили не один десяток документів та заслухали усіх дотичних до «снігового» колапсу осіб. Натомість побачили наочно, що таке депутатська «гнучкість» та коротка «політична» пам’ять.

P. S. Ми чудово знаємо, що деякі голови депутатських фракцій поза спинами звинувачували активістів у тому, що ми продалися. Думаємо, тепер, як ніколи, зрозуміло, хто в цій історії «прогнувся»!

ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок

Коментарі вимкнені.